Tačiau gilinant žinias šioje srityje atsirado daugiau pasitikėjimo savo įgūdžiais ir noras prisidėti prie įdomėsnių projektų. Taip po truputi iš hobio fotografija virto darbu ir hobis liko užmirštas. 

Pastaruoju metu esu pastebėjęs, kad esu jau pasiekęs tam tikrą lygį, kad neretai keliama užsakymo užduotis nesudetingai išsprendžiama ir vis mažiau lieka nežinomybės darbuose. Bet nežinomybės bei azarto poreikis išliko, tad neperseniausiai sugalvojau įsigyti kompaktinį fotoaparatą laisvalaikiui, kad galėčiau imti jį su savimi ir fotografuoti laisvalaikiu. Plius esu pastebėjęs kelionėse iki šiol apsiribodavau fotografuoti su iPhone ir visokiems socialiniams tinklams kokybės pakanka, tačiau atspausdinus kelis darbus ir pakabinus ant sienos pastebėjau, kad spaudai iPhone kokybės nepakanka.

Tai gi įsigyjęs sau kompaktinį Fujifilm fotoaparatą nusprandžiau prie to paties ir sukurti savo svetainėje tinklaraštį, kad galėčiau publikuoti savo su darbais nesusijusias nuotraukas bei prie to paties praktikuotis rašyme, nes turiu tokią nekuklią nuojautą, jog rašymas nėra mano stipriausia pusė, tad praktika nepamaišys.


BLOG